امیرحسین سقائی در رشته دوومیدانی مقام دوم کشوری را بدست آورد

امیر حسین سفایی در مسابقات دومیدانی قهرمانی کشور مدال برنز کشوری را از آن خود نمود.

امیرحسین سفایی در مسابقات دومیدانی قهرمانی کشور با کسب مقام دوم ، مدال نقره کشوری را از آن خود نمود.

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری صبح ابهر ؛ محمود مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، با اشاره به اینکه فعالیت‌های هیأت دو و میدانی استان زنجان در بخش‌های مختلف در حال پیگیری است، اظهار کرد: در همین راستا ورزشکاران این رشته ورزشی در مسابقات قهرمانی کشور برای استان زنجان عناوین بسیار خوبی را کسب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تیم دو و میدانی استان زنجان در مسابقات قهرمانی کشور در این رشته ورزشی حضور پیدا  کرده است، گفت: ترکیب تیم زنجان در این دوره از مسابقات را فرشاد کردلو، امیرحسین سقایی، بهمن کریمی، رحمان نیکزاد ،علی غریب، حامد مصطفوی و امیر بهرامی تشکیل دادند.

دبیر هیأت دو و میدانی استان زنجان با بیان اینکه تیم زنجان مدال نقره بخش دوی ۴در۴٠٠مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور را کسب کرد، تصریح کرد: این عنوان با ثبت رکورد ۳ دقیقه و ۲۷ ثانیه و ۷ صدم ثانیه کسب شد.

مرادی با بیان اینکه اعضای تیم دوی ۴در۴۰۰ زنجان را بهمن کریمی، فرشاد کردلو، حامد مصطفوی و امیر حسین سقایی تشکیل دادند، ابراز کرد: مربی تیم استان زنجان نیز در این دوره از مسابقات بر عهده محمد حسین نظری بوده است.

دبیر هیأت دو و میدانی استان زنجان با اشاره به اینکه علی غریب عنوان ششمی دوی ۳ هزار متر  و همچنین یک هزار و ۵۰۰ متر مسابقات دو و میدانی قهرمانی داخل سالن کشور را کسب کرد، خاطرنشان کرد: رحمان نیکزاد نیز عنوان ششمی بخش پرش سه گام و پرش طول مسابقات دو و میدانی را کسب کرد.