رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان

بارش برف و کولاک جاده های مواصلاتی ابهر خرمدره سلطانیه را فرا گرفت

هم اکنون بارش برف، کولاک شدید و مه غلیظ تمامی جاده های مواصلاتی ابهر را فرا گرفته که رانندگان باید برای تردد در این مسیرها خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر محمد محمدی افزود: در حال حاضر بارش شدید برف در آزاد راه زنجان – قزوین، جاده ترانزیت ابهر خرمدره سلطانیه زنجان، ابهر خدابنده و سلطاینه خدابنده جریان دارد.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: رانندگان باید خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی، ایمنی و چراغ های مه شکن مجهز و از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز و فاصله طولی را رعایت کنند.

محمدی اظهارداشت: مسافران و رانندگان با مدیریت زمان و برنامه‌ریزی مناسب از سفرهای غیرضروری در مسیرهای کوهستانی و روستایی استان زنجان خودداری کنند.

وی اظهارداشت: براساس پیش بینی های اداره کل هواشناسی زنجان تا ساعتی دیگر بارش برف و باران همه مناطق استان را فرا می گیرد.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: همه راهدارخانه های این استان مجهز هستند و در صورت بروز مشکلات جوی رانندگان و مسافران عبوری، در این مکان ها بطور موقت اسکان داده می شوند.

محمدی افزود: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.