تبریک مدیر امور آبفای خرمدره به فرمانده جدید سپاه پاسداران ناحیه ابهر

کامیار ایوبی مدیر امور آبفای خرمدره با صدور پیامی، انتصاب جناب سرهنگ احمدی تبار فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ابهر را تبریک گفت.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر ، کامیار ایویی مدیر امور آبفای خرمدره با صدور پیامی، انتصاب فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ابهر را تبریک و از سرهنگ پاسدار فروزنده تقدیر کرد.

برادر ارزشی و مومن جناب سرهنگ احمدی تبار

سلام علیکم

بی شک سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون مدیون مجاهدت و ایثار و حضور پر صلابت خدمتگذاران و مدیران وارسته این مرز و بوم است .

اینجانب انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه ابهر تبریک عرض نموده و از تلاشها و خدمات ارزشمند حضرت عالی در دوران مسئولیت خطیر فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه خرمدره تشکر میکنم .

از خداوند متعال سلامتی ، سعادت ، دوام توفیقات جنابعالی را در دفاع از اسلام و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری و زعامت حکیمانه رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای مدظله عالی مسئلت مینمایم.

در ادامه این پیام آمده است: همچنین لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه برادر ارجمند جناب سرهنگ فروزنده در طول دوران مسئولیت که موجبات فعالیت‌های مهم و تاثیرگذاری در عرصه‌های فرهنگی شدند نیز تقدیر کنم و توفیقات روزافزون در دیگر زمینه‌ها را مسئلت دارم.