شهردار هیدج

تقدیر رضا حیدری از همراهی اصناف شهر هیدج در مقابله با کرونا

رضا حیدری شهردار هیدج در پیامی از همراهی اصناف هیدج در رعایت محدودیت‌های کرونایی تقدیر کرد.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر ؛ مهندس رضا حیدری در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری صبح ابهر با بیان اینکه بازاریان شهر بیشترین همکاری را برای مقابله با کرونا داشته اند، گفت: اصناف و کسبه شهر در طرح های قبلی ایجاد محدودیت نیز به خوبی با ستاد کرونا همکاری کردند.

رضا حیدری ادامه داد: همچنین وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در اصنافی که فعالیت آنها مجاز اعلام شده است، بسیار مطلوب گزارش می شود و تخلف چشمگیری تاکنون در این زمینه به چشم نخورده است.

شهردار هیدج افزود: صاحبان مشاغل و اصناف به رغم متحمل شدن ضرر و زیان اقتصادی ، بخاطر تامین سلامت مردم فعالیت خود را در زمان اعمال محدودیت ها تعطیل کردند و همکاری خوبی با اجرای طرح جامع مقابله با کرونا داشتند که جای قدردانی دارد.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهر هیدج ضمن تقدیر از عوامل راهنمایی و رانندگی ، نیروی انتظامی و نیروهای بسیج در راستای نظارت بر محدودیت های این شهر اظهار داشت : ان شالله با همراهی و همکاری خوب مردم شریف و فهیم هیدج در جهت اجرای محدودیت های اعمال شده و رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد کاهش شیوع این بیماری و ریشه کن شدن کامل این ویروس منحوس باشیم .

مهندس رضا حیدری در پایان از زحمات و حضور موثر تیم های نظارتی در راستای اجرای مطلوب محدودیت های کرونایی تشکر و قدردانی نمود .