در استان و حوزه انتخابیه ابهر، خرم‌دره و سلطانیه مردم حضور خوبی در انتخابات داشتند و به لطف این حضور انتخاب خوبی برگزار شد.
دکتر حسن شجاعی

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از فارس ؛ حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با خوب ارزیابی کردن انتخابات اظهار کرد: در استان و حوزه انتخابیه ابهر، خرم‌دره و سلطانیه مردم حضور خوبی در انتخابات داشتند و به لطف این حضور انتخاب خوبی برگزار شد.

منتخب مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مردم و کاندیداهای حاضر و ایجاد شور در انتخابات عنوان کرد: در این انتخابات هیچ کس بازنده نبود، چرا که همه به خاطر انجام وظیفه در عرصه حضور داشتند.

وی با بیان اینکه مجلس فعلی یکی از ضعیف‌ترین مجالس تاریخ جمهوری اسلامی است، گفت: این مجلس ضعف‌های فراوانی داشت و اشتغال شخصی بالای برخی نمایندگان موجب شده بود دغدغه و احساس مسؤولیت در این مجلس کم باشد و حساسیت مجلس به مشکلات کم شود.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی با بیان اینکه امید می‌رود در مجلس آینده این مشکلات دیده نشود، افزود: خوشبختانه مجلس آینده مجلس خوب، قوی و انقلابی است.

منتخب مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌ها در کشور و استان زیاد است، تاکید کرد: اگر به ظرفیت‌های داخلی اتکا شود، با تکیه بر توانایی‌ها مشکلات زیادی حل و تهدیدات کمترین تاثیر را دارد.

وی با اشاره به اظهار نظر برخی تولیدکنندگان در مورد اینکه تهدیدهای دشمنان مفید بوده و نظر کارشناسان مبنی بر اینکه ترامپ به ایران خدمت کرده است، تصریح کرد: دشمن با تحریم ما را وادار کرد روی پای خود بایستیم و راه همین راه است که با تکیه بر ظرفیت‌ها داخلی برای شکوفایی کشور اقدام کرد.

دکتر حسن شجاعی با بیان اینکه باید از زمینه ایجاد شده استفاده کرده و با تکیه بر ظرفیت درون کشور مشکلات را حل کرد، بیان کرد: استحکام بخشی به ساخت درونی کشور می‌تواند ما را از تهدیدها و تحریم‌های دشمنان مصون کند و مایه شکوفایی اقتصاد کشور شود.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و مردمی راهکار بنیادینی است که با عمل به آن می‌توان از شرایط موجود خارج شد، گفت: مجلس نیز با قانون‌گذاری در این مسیر باید گام بردارد.

وی با اشاره به اعتقاد راسخ به موضوع شفافیت آرا و پیگیری آن بیان کرد: اگر نمایندگان به فکر منافع مردم باشند در این شرایط شفافیت آرا نه تنها منفی نیست بلکه اتفاقی مثبت است.

دکتر حسن شجاعی نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات فوری در مجلس نیاز است که در راستای اقتصاد مقاومتی مورد تصمیم‌گیری قرار گیرد، تصریح کرد: اقتصاددانان انقلابی مدت‌ها است در مورد این اقتصاد مطالعه کرده و با اجرای آن آثار مثبت این مطالعات در آینده کشور دیده خواهد شد و در اولویت مجلس باید این باشد که بتواند براساس این طرح‌ها مصوباتی در حوزه اقتصاد مقاومتی را به تصویب برساند.

وی با بیان اینکه در حوزه انتخابیه ابهر، خرم‌دره و سلطانیه استعدادهای طبیعی آنگونه که شایسته است، شکوفا نمی‌شود، بیان کرد: برخی مدیران شایستگی فعالیت در این حوزه را ندارند، اگر بشود فضای مدیریتی کشور را از فضای موجود که فضای کرختی و سستی و به میز چسبیده است، تغییر داد تا مدیریت انقلابی و جهادی و مردمی در آن حاکم شود بسیاری از مشکلات در این حوزه انتخابیه حل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر