مهندس رضا حیدری شهردار هیدج، با اشاره به مهم ترین مطالبات شهروندان هیدجی از مسئولان، اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم هیدج راه‌اندازی دفتر نمایندگی ثبت اسناد در این شهر است که این امر می‌تواند بسیاری از مشکلات در زمینه صدور اسناد و وام‌های بانکی مسکن را مرتفع سازد.

وی یکی از مشکلات شهر هیدج را برخوردار نبودن این شهر از قیر یارانه ای عنوان کرد و افزود: با برخورداری از این قیر علاوه بر اینکه مشکلات شهر حل می‌شود مشکل نامناسب بودن معابر و سایت کفاشان نیز مرتفع می‌شود.

شهردار هیدج افزایش قیمت زمین و مسکن را از دغدغه‌های مهم مردم هیدج عنوان کرد و افزود: این موضوع به یکی از چالش های اصلی شهر هیدج مبدل شده است که برای حل این مشکل نیازمند بازنگری در طرح تفصیلی و به ویژه محدوده شهر هستیم.

مهندس حیدری با تاکید بر اینکه از تهیه طرح تفصیلی هیدج هیدج سالهاست که می‌گذرد، ادامه داد: این طرح دارای معایرت‌هایی است که وجود این مغایرت‌ها در برخی نقاط به ترمز توسعه شهر هیدج تبدیل شده است

وی با تاکید بر اینکه مغایرت‌های موجود در طرح تفصیلی روز‌ به‌ روز بر مشکلات شهرداری می‌افزاید، عنوان کرد: مشکلات موجود در طرح تفصیلی دست شهرداری را در صدور پروانه‌های ساخت در برخی مناطق شهر بسته است.

شهردار هیدج با بیان این مطلب که پیش‌بینی برخی از معابر و خیابان‌های اضافی در این طرح افزایش هزینه‌های شهرداری را در پی دارد، خاطرنشان کرد: این مشکلات زمینه نارضایتی شهروندان را نیز در پی داشته است که امیدواریم با رفع این مغایرت‌ها شاهد پیشرفت شهر و جلب رضایت مردم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر