به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر ، صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به این که وظیفه امداد گران در این نهاد مقدس، کار انقلابی، مجاهدانه و جهادی است، گفت: داشتن تفکر و اندیشه مثبت و نگاه فزاینده به کار رسیدگی به نیازمندان لازمه فعالیت در این نهاد است.

وی با اشاره به اینکه تنها راهی که منجر به شکست در هر کاری می‌شود تلاش نکردن است، افزود: وظیفه ما در نهاد انقلابی کمیته امداد، همت و تلاش مضاعف برای پیشگیری از تأثیرات چالش‌های اقتصادی موجود در سفره نیازمندان بوده و دستیابی به آن درگرو ایجاد پویایی و حرکت مستمر در کار و فعالیت است.

صفری بابیان اینکه ایجاد فرصت‌های جدید در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان با استفاده از ظرفیت‌های مردمی باید در اولویت کار‌ها قرار گیرد، ادامه داد: جهت‌گیری کمیته امداد شبکه‌سازی در حوزه کار‌های خیرخواهانه و توانمندسازی در جامعه بوده و لازمه آن تقویت این بخش با راهبرد بسیج امکانات و منابع برای مبارزه با فقر است.

وی با اشاره به اینکه همدلی و همگرایی و پای‌کار بودن توفیق برنامه‌ها را تضمین کرده و موجب افزایش اعتماد مردم به کارکرد‌های اثرگذار کمیته امداد در حوزه محرومیت‌زدایی می‌شود، افزود: با همین نگاه و توسعه فعالیت‌های خیرخواهانه، شهر هیدج رتبه نخست استان زنجان را در سرانه پرداختی به ایتام از محل کمک حامیان دارد.

صفری بابیان اینکه میانگین سرانه دریافتی ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهر هیدج با کمک ۱۷۰ میلیون تومانی خیران و حامیان نیک‌اندیش در پایان ۹ ماهه امسال به ۷۱۰ هزار تومان رسیده است، ادامه داد: حفظ و ارتقاء این شاخص در کنار توسعه سایر بخش‌های کارکردی این نهاد در حوزه محرومیت‌زدایی با نگاه همدلانه و مجاهدانه و تلاش جهادی و همت همگانی باید در رأس فعالیت‌ها قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر