به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری صبح ابهر ؛ مهندس محمد نجفی بخشدار مرکزی ابهر: در دومین روز ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای روستای بخش مرکزی ابهر تعداد ۸۵ نفر به صورت قطعی ثبت نام کرداند.

مهندس نجفی بیان کرد در بخش مرکزی ابهر تعداد حوزه انتخابیه ، دارای ۵۱ حوزه انتخابیه روستایی میباشد ، که از این تعداد ۶روستا بالای ۲۰۰خانوار با تعداد ۵ نفر از منتخبین و ۴۵روستا با ۳نفر از منتخبین شورای روستایی به کار خود خواهند پرداخت ، که در مجموع ۱۶۵نفر اعضای شورای روستای بخش مرکزی ابهر میباشد .

بخشدار مرکزی ابهر خاطرنشان شد تاکنون بیشترین درصد استقبال و مشارکت از ۱۹بخش در استان زنجان متعلق به بخش مرکزی ابهر میباشد.

در ادامه محمد نجفی گف: در روز اول تعداد ۵۲نفر و روز دوم ۳۳ نفر اقدام به ثبتنام نمودند و از این تعداد ۳نفر خانم هستند ، که مجموعا تا این لحظه ۸۵نفر از داوطلبان جهت شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای روستای بخش مرکزی ابهر ثبتنام کرداند .

ایشان افزود سطح سواد و تجربه کاندیدا در این دوره به نسبت دورهای قبل بالاتر خواهد بود و اکثریت داوطلبان از بازنشستگان لشکری و کشوری و جوانان تحصیل کرده در روستاها هستند که نوید خوش برای پیشرفت در حوزه اجتماعی و توسعه روستاها را میدهد.

بخشدار ابهر گفت با توجه به استقبال خوبی که تاکنون شده پیش بینی میشود در روزهای آخر ثبتنام که مهلت آن تا ۲۲فروردین سال جاری میباشد ، و احتمال ازدحام داوطلبان در روز آخر بالا خواهد بود ، از افرادی که قصد ثبتنام دارند درخواست کرد که ثبتنام خود را به روزهای آخر موکول نکنند، که اگر نقصی هم در مدارک بود بتوانند آن را تمکیل نمایند.

مهندس محمد نجفی به هماهنگی کامل و تعامل با هیئت نظارت و اجرایی شهرستان ابهر نیز اشاره کردند و‌ خاطر نشان شد طی جلسه ای که با هیئت نظارت و اجرایی داشتند همه افراد معرفی شده به هیئت نظارت جهت تشکیل هیئت اجرایی بخشداری تایید شده و این نشان اعتماد هیئت نظارت بر اعضای هیئت اجرایی میباشد.

بخشدار مرکزی ابهر در پایان عنوان کرد، هدف مجموعه بخشداری و ستاد انتخابات، مشارکت بالا و امانتداری و حضور حداکثری میباشد و به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم و پر شور هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر