نماینده مردم ابهر در مجلس با انتقاد از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم گفت: آقای رئیس جمهور، مدیران دولت شما مدیران تحولی نیستند، قیمت دلار در دولت شما ۹۰ درصد رشد داشته است.
دکتر حسن شجاعی

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر حسن شجاعی علی آبادی در نشست علنی امروز (دوشنبه اول اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی بعثتی دیگر برای نجات بشریت در دوران جاهلیت مدرن بود، گفت: کارنامه انقلاب اسلامی در طول 44 سال قبل آنقدر مقبول بوده که مردم بی نظیر ایران را به خیابان بیاورد و حمایت معجزه آسای آنها را به رخ جهانیان بکشاند، اما همین مردم سال هاست که گرفتار مشکلات معیشتی هستند، آنچنان که هر سال عده ای به زیر خط فقر سقوط می کنند و برای حفظ زندگی استیجاری در شهرهای بزرگ، به حاشیه شهرها پناه می برند و از شهرهای کوچک به روستاها پناهنده می شوند.

نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه در مجلس یازدهم خطاب به رئیس جمهور گفت: وضعیت فعلی محصول دولت شما به تنهایی نیست که تنها شما مورد سرزنش قرار بگیرید، اما قیمت دلار طی مدت کوتاهی 50 برابر شده و در دولت شما قیمت آن 90 درصد رشد داشته است.

وی عنوان کرد: مردم ثابت کردند که به نظام و رهبری وفادار هستند، اما همین مردم از دولت شما و همه دولت های جمهوری اسلامی ایران گلایه دارند، خدمات را انکار نمی کنند، اما از مجلس و دولت های فعلی و گذشته گلایه دارند. شما با شعار تغییر به نفع مردم روی کار آمدید، با تغییر نفعی برای مردم حاصل نمی شود، همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند راه حل ایجاد تحول در حکمرانی کشور است.

نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه افزود : اگر با تغییر، اصلاح و تدابیر عادی مشکلات قابل حل بود، قاعدتاً در طول سال های اخیر و توسط دولت های مختلف مشکلات حل می شد و ما شاهد وضعیت فعلی نبودیم.

دکتر حسن شجاعی خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: برای تحول فکری کنید، مدیران در دولت مدیران تحولی نیستند و شرایط امروز جز با تحول به نفع مردم تغییر نمی کند، مدیران اقتصادی شما نتوانستند منافع مردم را تامین کنند، در چند سال اخیر قیمت دلار 50 برابر شده و نشان می دهد همه دولت ها مشکل داشتند، عاجلاً تدابیر تحولی اتخاذ کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر