ابوالفضل طاهر خانی به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان ابهر معرفی شد و از زحمات جعفری پطرودی دادستان سابق و صالحی معاون دادستان ابهر تقدیر شد

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از میزان ؛ حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با بیان اینکه مراجعه مردم به دستگاه قضا برای احقاق حق و گره گشایی یک توفیق بالاتر است که اولین اقدام برای شکر گزاری این توفیق تشکر عملی و اقدامات موثر است.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه مراسم که دادستان مرکز استان، معاون منابع انسانی دادگستری استان، اعضای شورای تامین شهرستان و قضات شهرستان ابهر نیز حضور داشتند با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها برای ارائه خدمات به مردم وظایفی دارند که در این میان وظیفه دستگاه قضا خطیر و اثر گذار است که نباید در این راستا ملول شد.

رئیس شورای قضائی استان زنجان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های رئیس دادگستری و کارکنان شهرستان ابهر در همراهی و همکاری در اجرای سیاست‌های قوه قضائیه تصریح کرد: شان و جایگاه قضا و قاضی بسیار بالاست، بنابر این انتظار ما از قضات این است با قاطعیت و همت مضاعف برای اجرای عدالت و رسیدگی به مشکلات مردم تلاش کنند.

صادقی نیارکی اظهار کرد: اجرای دقیق و سریع دستورات مقامات قضائی توسط ضابطین در حقیقت کمک به امر دادرسی است و تاخیر در این امر ممکن است آسیب‌هایی به همراه داشته باشد.

عالیترین مقام قضائی استان با بیان اینکه خیز استان برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های قوه قضائیه شتاب مضاعف گرفته است ادامه داد: برای تحقق این امر ممکن است سختی‌ها و مسیر‌های دشواری وجود داشته باشد، اما امروز استان برخوردار از قضات و همکاران پر تلاش و با انگیره بالای خدمت به مردم است که گذر از این گردنه‌ها و سختی‌ها دست یافتنی است.

در پایان جلسه از زحمات جعفری پطرودی دادستان سابق و صالحی معاون دادستان ابهر تقدیر و ابوالفضل طاهر خانی به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان ابهر معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر