پایگاه خبری صبح ابهر

سلامی دوباره دار هر صبح

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
دکتر منصور علیمردانی
نماینده مردم ابهر در مجلس گفت: مردم شریف ابهر، خرمدره و سلطانیه حق دارند مانند دیگر مردم، به سوخت، نفت و بنزین سوپر دسترسی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از خبرگزاری مجلس ، منصور علیمردانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گزارش وزیر نفت در جلسه علنی امروز گفت: در ابتدا از اینکه زلزله 5 ریشتری در شهرستان کاشمر جان تعدادی از مردم و آتش سوزی در بیمارستان رشت جان تعداد دیگری از مردم را می‌گیرد ابراز تأسف می‌کنم لذا ما اصرار بر حفظ جان و مال مردم داریم.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس ادامه داد: مردم شریف ابهر، خرمدره و سلطانیه حق دارند مانند دیگر مردم، به سوخت، نفت و بنزین سوپر دسترسی داشته باشند، همچنین کشاورزان و گلخانه‌داران حوزه انتخابیه در زمستان دچار نوسانات شدید  سوخت شده  و این مسئله خسارت‌های بسیاری به آنها تحمیل می‌کند بنابراین باید فرآورده‌های نفتی مورد نیاز آنها بر اساس نیازشان تأمین شود.

وی افزود: همچنین خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی تهران به شمال غرب با عمر 50 ساله از وسط شهر ابهر و چند شهر دیگر عبور می‌کند که بالفعل برای شهروندان خطر به همراه دارد، هرچند در سال‌های قبل مطالعاتی برای انتقال این خط انجام شده است اما به دلیل عدم تأمین اعتبار بلاتکلیف مانده است لذا از وزیر نفت می‌خواهم این مهم را در اولویت کار خود قرار دهد.

علیمردانی اضافه کرد: همچنین گازدار کردن مابقی روستاهای حوزه انتخابیه در اولویت کاری وزارت نفت باشد. ضمن آن که نارضایتی‌های بسیاری از مدیریت فعلی و معاون بهره‌وری استان زنجان وجود دارد چرا که اقدامات نسنجیده همچون جابه‌جایی و کارکنان در سطح شهرهای مختلف، مشکلات خانوادگی و کاری بسیاری برای آنها ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار