• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Wednesday - 22 September - 2021
0

نتایج کمانداران ایران در مسابقات جهانی لهستان

  • کد خبر : 3329
  • ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
نتایج کمانداران ایران در مسابقات جهانی لهستان
در رقابت‌های جهانی تیروکمان که در رده سنی جوانان و نوجوانان ریکرو و کامپوند در لهستان در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان در مرحله حذفی به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیروکمان، دور حذفی مسابقات جهانی تیروکمان در لهستان در رده نوجوانان و جوانان برگزار شد و نتایج زیر بدست آمد.

در  ریکرو جوانان و در دور دوم مسابقات حذفی رضا شبانی در دیدار با نماینده سوئد با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و حذف شد.

در  ریکرو جوانان و در مرحله حذفی سوگند رحمانی در دور دوم مسابقات حذفی در دیدار با نماینده ایتالیا با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و حذف شد.

ساغر حلوایی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۶ مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نماینده السالوادور بازی خواهد کرد.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی ابوالفضل سلطانی نژاد مقابل نماینده لهستان با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۲۴ به پیروزی رسید و باید در دور دوم مسابقات به مصاف کمانداری از ایتالیا برود.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی امیررضا عزیزی با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۱۶ مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف نماینده مکزیک می‌رود.

ارشک فاضل در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل اوکراین به پیروزی رسید. وی در دور سوم به مصاف کمانداری از ژاپن می‌رود.

نیما نادری در دور نخست مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب نماینده ژاپن شد و حذف شد.

محمدحسین گلشنی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر صفر از سد کمانداری از فرانسه به برتری رسید و راهی دور بعدی شد. وی در دور سوم به مصاف نماینده اسپانیا می‌رود.

یسنا پورماهانی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب کمانداری از هند شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

گیسا بایبوردی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۲۴ مقابل کمانداری از لهستان به برتری رسید. وی در دور دوم باید با کمانداری از کلمبیا بازی کند.

بیتا عاشق‌زاده در دور نخست مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۲۲ مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید و حریف کمانداری از هنگ‌کنگ در دور بعدی شد.

پارسا زمانی‌نژاد در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۲۸ مقابل کمانداری از فرانسه شکست خورد و حذف شد.

آرمین پاکزاد در دور دوم مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۷ مقابل نماینده آلمان شکست خورد و حذف شد.

امیر محمد قربان‌زاده در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از اسلوونی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۳۸ به پیروزی رسید. وی در دور سوم باید با نماینده آمریکا بازی کند.

در میکس ریکرو جوانان تیم ایران با ترکیب رضا شبانی و سوگند رحمانی در دور نخست مسابقات مرحله حذفی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل ازبکستان شکست خورد و حذف شد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید. تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم هند می‌رود.

تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق‌زاده و پارسا زمانی‌نژاددر دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۳۸  تیم پرتغال را شکست داد. تیم ایران در دور یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا می‌رود.

لینک کوتاه : https://sobheabhar.ir/?p=3329

برچسب ها

ثبت دیدگاه

در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.