نمودار آمار کرونا زنجان

هتل های 3 ستاره کیش

هتل های 3 ستاره کیش را بشناسید

هتل های 3 ستاره کیش را بشناسید هتل های 3 ستاره کیش، در مقایسه با دیگر هتل‌های هم‌رده در کشور، کیفیت رضایت‌بخشی در ارائه خدمات دارند. بسیاری از گردشگرانی که به این جزیره سفر می‌کنند، به‌دنب…

جلال الدین صدری

جوانی از دیار ابهررود کاندیدای شهرداری رشت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در سومین روز از بررسی رزومه افراد کاندیدای تصدی جایگاه شهردار رشت با اشاره به اینکه شورا با عزمی راسخ به دنبال اصلح‌ترین انتخاب است، اظهار کرد: انتخاب شهردار از مهم‌ترین و اولویت دار‌ترین وظایف شورا است.

342134

‍ آئین بهره برداری از پروژه بهسازی خیابان کشاورز شرقی موسوم به لوله گاز

در هشتمین روز از گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی ، پروژه بهسازی، ایمن سازی و آسفالت ریزی خیابان لوله گاز با حضور فرماندار محترم شهرستان ، سرپرست شهرداری ابهر، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ابهر ، مسئولین برخی از ادارات شهرستان و مدیران دوایر مختلف شهرداری مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .

حجت الاسلام والمسلمین سعید مرادپور امام جمعه ابهر

نقشه دشمن، نقشه جامعی بود؛ یعنی همه عوامل مسلطی را که یک قدرت می‌تواند برای اخلال و تخریب در یک کشوری به کار ببرد، به کار انداخت، همه این عوامل را ردیف کرد

امام جمعه شهر ابهر در خطبه اول نماز جمعه با توجه به فرارسیدن ماه رجب به حدیث زیر پرداختند واهمیت بسیار این ماه بزرگ را خاطر نشان شدند.

حجت الاسلام والمسلمین سعید مرادپور امام جمعه ابهر

امام جمعه ابهر : مهم این است كه هر ملتى، هر شخصى و هر مجموعه‌اى بتواند به نیاز زمانه خود پاسخ بدهد.

نوزدهم دى، یك نقطه درخشنده نه فقط در تاریخ قم، بلكه در تاریخ كشور ما و تاریخ انقلاب است. جوانان قم، مرد و زن، طلبه و غیرطلبه، در این روز یك پاسخ مؤمنانه و قهرمانانه به نیاز زمان دادند.