سلامت مردم همچون امنیت مردم در اولویت پلیس قرار دارد و پلیس در کنار کادر درمان و … در خط اول تامین سلامت مردم قرار دارد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ابهر گفت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان ابهر با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و به منظور پیشگیری، مقابله و قطع زنجیره ویروس کرونا با همکاری اتاق اصناف و شبکه بهداشت، از ابتدای طرح تاکنون از 7 هزار و 420 واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید کردند.
وی با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی مشاغل گروه 2، 3 و 4 در شهرهای قرمز، بیان داشت: در این طرح پس از ارزیابی‌های لازم، 39 واحد صنفی به علت نقض اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا توسط متصدیان و نادیده گرفتن ابلاغیه‌های صنفی پلمب و 2 هزار و 822 مورد نیز به متصدیان واحد صنفی دیگر تذکر لسانی داده شد.
مهدیخانی ادامه داد: پلیس در رابطه با امنیت و سلامت جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و طرح‌های کنترل اصناف با توجه به همه‌گیری ویروس منحوس کرونا در سطح شهرستان با جدیت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف پلیس نظارت و کنترل مقررات بهداشتی از سوی واحدهای صنفی و اماکن است، گفت: در همین راستا نیز ماموران پلیس اماکن با هماهنگی و همراهی تیم‌های وزارت بهداشت و … اقدام به بازدید از صنوف کرده و با تخلفات بر حسب دستور قضایی برخورد می‌کنند.

 فرمانده انتظامی شهرستان ابهر گفت: همزمان گزارشات وزارت بهداشت حاکی از کم شدن نسبی میزان استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضاهای عمومی است که از مردم درخواست داریم، هرگونه عدم رعایت پروتکل‌ها و مقررات بهداشتی از سوی صنوف را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین اخبار
جدیدترین گالری تصاویر