پایگاه خبری صبح ابهر

سلامی دوباره دار هر صبح

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
بهروز قدیمی
مراسم تشییع و وداع با پیکر پاک شهید سرهنگ دوم بهروز قدیمی در میدان آسیاب ابهر با حضور مردم ولایتمدار، خانواده شهید و جمعی از مسئولان کشوری و لشگری در ابهر برگزار شد.

به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری صبح ابهر ، در این مراسم پرشکوه، آیین تشییع پیکر مطهر شهید قدیمی از چهارراه امام حسین (ع) شهر ابهر به سمت مصلای نماز جمعه این شهر با ورود پیکر شهید آغاز شد.

پیکر مطهر شهید قدیمی بعد از تشییع در شهر ابهر برای برگزاری آیین تدفین به زادگاهش روستای درسجین منتقل شد.

675453423

سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان نیز با اشاره به اینکه ملت ایران و مردم استان زنجان با حضور پرشور و گسترده در مراسم تشییع و تدفین شهدای خدمت نشان دادند که همواره قدردان مجاهدت‌های این شهدا هستند، خاطرنشان کرد: امروز مردم زنجان قدردانی و قدرشناسی خود را از خدمتگزاران نظام به نمایش گذاشتند و میثاقی دوباره با آرمان‌های مقدس امام راحل و نظام جمهوری اسلامی بستند.

محسن افشارچی، استاندار زنجان نیز در این مراسم مبنای سیاست‌ورزی شهید رئیسی رئیس جمهور شهید، مردم و مهرورزی بود و همواره بر مبنای مهر ورزی نیز حرکت می‌کرد، افزود:‌ امروز مردم زنجان نشان دادند که قدرشناس خدمتگزاران خود هستند.

qwerewrw

فرمانده قرارگاه لشکر ۱۶ زرهی قزوین هم در مراسم تشییع پیکر شهید قدیمی با اشاره به اینکه حضور مردم در آیین تشییع شهدای خدمت، بیانگر حمایت همه جانبه و تمام قد آنها از نظام و آرمان‌های آن است، اظهار کرد: این حضور نشان می‌دهد مردم همواره پشتیبان ولایت هستند.

سرهنگ محمدعلی بیرانوند ، فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی نیروی زمینی ارتش زنجان نیز در این آیین، گفت: حضور مردم در این مراسم نشانه، اتحاد و یکدلی است.: این حضور پرشور بیانگر آن است که مردم قدرشناس زحمات مسئولانی هستند و این حضور پیامی روشن برای دشمنانی دارد که نمی‌خواهند بفهمند مردم تا چه میزان پشتیبان دولت و ولایت فقیه هستند.

4566786756

سرگرد شهید بهروز قدیمی با تخصص الکترومکانیک، ۱۰ آذر ماه سال ۱۳۵۸ در شهرستان ابهر استان زنجان چشم به جهان گشود و ۲۵ شهریور سال ۱۳۷۴ وارد نیروی هوایی ارتش شد.

‌او در پایگاه‌های شکاری همدان، چابهار، مهرآباد و آشیانه جمهوری اسلامی ایران خدمت کرده بود.

شهید «بهروز قدیمی»، سرگرد نیروی هوایی ارتش بود که به عنوان سرگرد فنی بالگرد، در پرواز حامل رئیس‌جمهور حضور داشت.

‌سرگرد بهروز قدیمی دارای تجربه ۷۲۰ ساعت پرواز بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار