دیدار رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان زنجان با فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ابهر

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان زنجان با فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ابهر دیدار کرد

به گزارش پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان زنجان دکتر احمدی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای زنجان با آقای نوروزی فرماندار محترم شهرستان ابهر و جمعی از مسئولین شهری از جمله رئیس آموزش و پرورش، شهردار، بخشدار، رئیس شورای شهر، رئیس خانه صنعت ابهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به بهانه راه اندازی دانشکده فنی ابهر و به پیشنهاد دانشگاه فنی زنجان به میزبانی فرمانداری ابهر برگزار گردید .

فرماندار ابهر از خرسندی مردم و مسئولین این شهرستان از افتتاح این دانشکده که آرزوی دیرین مردم این شهرستان بوده است سخن گفتند.

وی از تلاش ها و پیگیریهای آقای دکتر صالحی ریاست دانشگاه فنی و دکتر کیانی معاون آموزشی دنشگاه فنی و حرفه ای و دکتر احمدی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان زنجان تشکر و قدردانی نمودند.

وجیه الله نوروزی همچنین از تمامی دستگاه دولتی شهرستان را موظف نموند تا تمامی تلاش خویش را جهت حل موانع و مشکلات موجود دانشکده ابهر معطوف دارند .

لازم به ذکر می باشد دانشکده فنی و حرفه ای ابهر از اول مهر ماه پذیرای  دانشجویان در چهار رشته کاردانی ناپیوسته ۱.الکتروتکنیک ۲.نرم افزار کامپیوتر۳.جوشکاری ۴.ریخته گری از طریق کنکور سراسری خواهد بود.