رضا حیدری شهردار ابهر گفت: تلاش ما بر این است که برای مقابله با بحران کم آبی از روش سنتی آبیاری فضای سبز به سمت مکانیزه شدن حرکت کنیم.
photo10164248551

 

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر ، رضا حیدری در مراسم روز درختکاری با بیان اینکه توجه به محیط زیست و داشتن زندکی سالم جز اولویت‌ها و نیازهای اساسی جامعه بشری است، اظهار کرد: آب ، خاک و هوا نیز حز نیازهای ضروری انسان‌هاست که در نهایت وظیفه شهرداری در قبال این موضوعات این است که به فضای سبز داخل شهر چه در بحث حفظ و نگهداری و چه بحث ایجاد فضای سبز توجه ویژه داشته باشد.

وی با بیان اینکه کشور ما و شهرستان ابهر نیز از کم‌آبی رنج می‌برد، ادامه داد: برای حل این مشکل نیز با همت شورا و شهرداری در تلاش هستیم آبیاری فضای سبز شهر از حالت سنتی خارج شده و به سمت مکانیزه شدن حرکت کند که امیدواریم برای سال بعد در این حوزه بتوانیم اقدامات مثبتی رقم بزنیم.

شهردار ابهر با توضیح اینکه از برنامه‌هایی که تا پایان سال داریم غرس ۶ هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر است، ادامه داد: گل‌کاری سطح شهر و کاشت درختچه‌های تزئینی نیز از دیگر اقدامات است.

شهردار ابهر از آغاز ساماندهی وردی شهر در تمامی حوزه‌ها از جمله مباحث عمرانی، ، روشنایی و فضای سبز خبر داد و متذکر شد: تمام این موضوعات نیاز اصلی شهر است.

مهندس حیدری با تاکید بر این مطلب که بارها گفته‌ام که خدمت‌گزار مردم هستم، تصریح کرد: کارهایی که اتفاق می‌افتد وظیفه ماست و ما وظیفه داریم بیشتر از این به مردم خدمت کنیم زیرا شهر ما و شهروندان ما لباقت بیشتر از این دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *