شکیبا جلالی کماندار ابهری به مقام سوم مسابقات تیر و کمان رشته کامپوند کشور رسید

سومین دوره مسابقات رنکینگ تیر اندازی کمان کشور با حضور ۲۸۷ ورزشکار از ۲۶ استان کشور در زنجان برگزار و شکیبا جلالی از زنجان ( ابهر ) به مقام سوم رسید

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری صبح ابهر ، سومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان در ۲ گروه زنان و مردان در دو بخش ریکرو و کامپوند در زنجان برگزار شد و شکیبا جلالی از زنجان ( ابهر ) به مقام سوم رسید.

غلامرضا شربیانی افزود: طبق برنامه ریزی انجام مسابقات بخش ریکرو روز پنجشنبه و بخش کامپوند نیز روز جمعه با حضور ورزشکاران کشوری برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این مسابقات ۱۶۳ نفر از مردان و ۱۰۴ نفر از بانوان شرکت کردند و به تقکیک نیز ۱۴۸ نفر ورزشکار در بخش ریکرو و ۱۱۹ نفر نیز در بخش کامپوند به رقابت پرداختند.

این مسئول ادامه داد: مجموع سه نفر اول مسابقات به تیم ملی راه می یابند و در بخش کامپوند بانوان نیز خانم شکیبا جلالی از زنجان ( ابهر ) مقام سوم را کسب کرد.

شرییانی افزود: رنکینگ فدراسیون بصورت مرحله مرحله اجرا شد که در مجموع سه مرحله اول ۳۲ نفر برای انتخابی تیم ملی راه می یابند.

وی گفت : در بخش بانوان که ۵۰ کماندار حضور داشتند، آرزو طاهریان از تهران، گیسا بایبوردی از تهران و شکیبا جلالی از زنجان در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش مردان که ۶۵ کماندار حضور داشتند، محمدصالح پالیزبان از تهران، دانیال حیدرزاده از چهارمحال‌وبختیاری و سیدحسام‌الدین کوثر از تهران در رده‌های اول تا سوم ایستادند.

وی یادآور شد: زنجان در رشته تیر اندازی با کمان ورزشکاران شاخصی را به تیم ملی هدایت کرده که نتایج ان سومی خانم فرشته قربانی در مسابقات پارالمپیک جاکارتای اندونزی نمود بیشتری داشت.