پایگاه خبری صبح ابهر

سلامی دوباره دار هر صبح

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، جلسه شورای اداری زنجان که با حضور مدیرکل نهادهای اقتصادی و مالی دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان و مدیران به منظور تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان برگزار شد.

استاندار زنجان در این جلسه با بیان اینکه بین مدیران تمام قوا باید هماهنگی کامل برای ارتقای وحدت در استان زنجان وجود داشته باشد، اظهار کرد: مدیران نظام و دولت اسلامی باید انضباط کلامی و رفتاری داشته باشند و نباید رفتار مدیران خنثی‌کننده عملکرد یکدیگر باشد.

فتح‌الله حقیقی، ارتباط مستمر و حضور برنامه‌ریزی شده در جمع مردم و تعامل سازنده با رسانه‌ها را از وظایف مهم مدیران در سال جدید خواند و عنوان کرد: مردم خواهان شفافیت، صداقت و همراهی مدیران هستند و از دروغ بیزارند؛ بنابراین باید به تبیین درست دستاوردها در جامعه پرداخت و نباید با اطلاع‌رسانی ضعیف، قامت دولت و دستاوردهای نظام را تضعیف کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مدیران پروازی برکنار و از ظرفیت مدیران جوان و توانمند بومی به‌‌ویژه در شهرستان‌ها استفاده خواهد شد، اضافه کرد: مدیران استان زنجان باید چابک باشند و شجاعت و قدرت کافی برای اجرای قانون را داشته باشند.

استاندار زنجان خاطرنشان کرد: باید قانون را حاکم کرده و از موازی‌کاری بپرهیزیم و به‌گونه‌ای نظارت داشته باشیم که مردم نِمود واقعی و عملی آن را ببینند.

فتح‌الله حقیقی با  اشاره به برگزاری انتخابات در سال ۹۸، این اتفاق را فرصتی برای مشارکت مردم توصیف کرد و گفت: انتخابات سال آینده به نمونه‌ای از انسجام، اتحاد و مشارکت فوق‌العاده مردمی تبدیل خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه باید انتخابات گذشته آسیب‌شناسی و انتخابات آینده در آرامش و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود، تشریح کرد: انتخابات بر مدار قانون برگزار خواهد شد و به هیچ‌کس اجازه فزون‌طلبی نمی‌دهم.

استاندار زنجان به موضوع توزیع گوشت و مرغ در کشور و استان زنجان اشاره و مطرح کرد: برای ثبات قیمت گوشت مرغ در استان زنجان باید نرخ عرضه در کشور یکسان‌سازی و نظارت‌ها با جدیت انجام شود، فروشندگان و توزیع‌کنندگان انصاف را رعایت کنند و مردم همراهی لازم را داشته باشند.

فتح‌الله حقیقی ادامه داد: با وجود شیب تند افزایش قیمت گوشت و مرغ در چند روز اخیر، نرخ عرضه در استان زنجان ثابت بود و با کمترین قیمت به دست مصرف‌کنندگان می‌رسید.

وی با بیان اینکه حدود ۸ هزار تُن نهاده در اختیار مرغداران استان زنجان قرار گرفت و بالغ بر ۲ هزار و ۵۵۰ تُن گوشت مرغ در  ۶۵ روز کشتار و توزیع شد، توضیح داد: مردم استان زنجان به میزان ۸ ‏میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان کمتر پول مرغ نسبت به سایر استان‌ها پرداخت کرده‌اند و در زمانی که گوشت مرغ در استان‌های دیگر با قیمتی بین ۱۴ ‏تا ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شد، قیمت گوشت مرغ را ‏در استان زنجان از ۲۹ آذر تاکنون ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت نگه داشته‌ایم و روزانه به جای ۲۷ تُن نیاز مردم استان، بیش از ۳۹ تُن کشتار و عرضه کرده‌ایم.

استاندار زنجان با بیان اینکه مدیران تا ۳۱ فروردین پنج راهبرد اصلی و برنامه عملیاتی مهم دستگاه اجرایی خود را ارائه کنند، تأکید کرد: در  تاریخ ۲۵ اسفند از مصوبات اجرا شده ستاد خدمات سفرهای نوروزی بازدید خواهیم کرد.

در پایان این مراسم از تلاش سیدبیوک موسوی در دوران تصدی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان تجلیل و خدابخش مرادی نافچی به عنوان معاون جدید استاندار زنجان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار