رئیس شورای اسلامی شهر ابه گفت: مشارکت مردم از رکان اصلی حفاظت از منابع طبیعی است.
photo10164220238

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر ؛ سعید بهاوری رئیس شورای اسلامی شهر ابهر در مراسم روز درختکاری، عنوان کرد: امیدواریم تمام درختانی که در مراسم امروز غرس می‌شود مثمر ثمر باشد تا مردم و آیندگان‌ما بتوانند از آن منتفع شوند.

وی با تاکید بر اینکه مشارکت مردم از ارکان اصلی حفظ و نگهداری از منابع طبیعی است، تصریح کرد: با توجه به همین موضوع از مردم و شهروندان درخواست داریم با طبیعت و منابع طبیعی مهریان باشند.

وی با بیان اینکه انسان‌ها با قطع درختان در منابع طبیعی دست برده‌اند، ادامه داد: منابع طبیعی شهر ابهر نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

مهندس بهاوری با توضیح اینکه برای کمک به منابع طبیعی و بهره‌مندی از فضای سبز و همچنین داشتن آب و هوای سالم باید تلاش شود در حای جای ابهر درخت غرس کنیم، متذکر شد: این درختان باید مقاوم به کم ابی و متناسب با آب و هوای شهر باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر ابهر با تقدیر از مردم ابهر بابت خلق حماسه ۱۱ اسفند، اضافه کرد: این حضور سبب امیدآفرینی در ابهر شد و امیدواریم دکتر علیمردانی منتخب محترم مردم کارهاب خوب و قابل توجهی در سطح کشور و منطقه انجان دهند تا امیدها مجدد به منطقه و کشور عزیزمان بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *