به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر ؛ حمید سلمانیان اظهار داشت: عدم وجود جایگاه سوخت در ترمینال شهر زنجان موجب نارضایتی مسافران شده است.

وی با بیان اینکه نبود آسفالت مناسب از دیگر مشکلات ترمینال زنجان محسوب می شود، خاطرنشان کرد: عدم وجود کارواش از دیگر مشکلات در این زمینه است.

این مسئول با اشاره به احداث ترمینال شهرستان خرم دره از سال 87 ،بیان داشت: تا کنون این ترمینال مورد بهره برداری قرار نگرفته است.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد:  مردم شهرستان خرم دره  برای عزیمت به سایر نقاط کشور به ابهر مراجعه می کنند.

سلمانیان شهرستان ماهنشان را نیز فاقد ساختمان ترمینال عنوان کرد  و گفت: ترمینال احداث شده در این شهرستان نیز تکمیل نشده است.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب جابه جایی مسافران شهرستان طارم در جلوی بانک ملی خیابان خرمشهر،تصریح کرد: این شهرستان نیز فاقد ترمینال در زنجان و طارم است.

گفتنی است،پایانه های مسافربری همواره به عنوان ویترین شهرها در چشم هر گردشگر و مسافر عبوری خودنمایی می کند و در این میان برخوردار نبودن این مکان ها از شاخص ها و استانداردهای تعریف شده در کیفیت خدمات به گروه های هدف تاثیر منفی گذاشته و نارضایتی مخاطبان را موجب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *