فرمانده انتظامي شهرستان ابهر خبر داد

کشف احتکار میلیاردی در ابهر

فرمانده انتظامي شهرستان ابهراز شناسايي و كشف انبار احتكار به مقدار هفت تن و800 گيلوگرم برنج به ارزش یک ميليارد ريال توسط ماموران انتظامي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری صبح ابهر به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، داود مرسلی با اشاره به مبارزه جدی با سودجویان و اخلالگران اقتصادی اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان ابهر ، از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار برنج مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 فرمانده انتظامی شهرستان ابهر افزود: بلافاصله با کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت، از انبار مورد نظر بازدید که مقدار هفت تن و ۸۰۰ کیلوگرم انواع برنج بازرگانی فاقد مدارک و احتکار شده،کشف و توقیف شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله احتکار شده را یک میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این خصوص یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر در پایان گفت: شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.