پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان از یک دستگاه خودروی سواری پراید در حال تردد در درون شهر ابهر، 16 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کرد.

به گزارش گروه رسانه های دیگر پایگاه خبری صبح ابهر سردار علی آزادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رابطه یک زن و شوهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره، دستگیر و با تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی تحویل شدند.

وی اظهار داشت: 2 متهم قصد داشتند این مقدار تریاک کشف و ضبط شده را در شهرستان ابهر، توزیع کنند اما تیزهوشی و درایت ماموران، مانع از کار آنان شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از فرمانده انتظامی استان زنجان، در 6 ماه نخست امسال قریب 977 کیلوگرم انواع مخدر توسط پلیس استان زنجان کشف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 13 درصد افزایش نشان می دهد.

سردار علی آزادی افزود: در این رابطه یک هزار و 514 نفر نیز دستگیر شدند که این تعداد در مقایسه با 6 ماه نخست پارسال 16درصد رشد دارد.

کشف 14 راس دام قاچاق در زنجان

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان نیز از کشف و ضبط 14 راس گاو قاچاق که فاقد مجوز حمل و نقل از مراجع ذی صلاح بود، خبر داد و گفت: این تعداد دام زنده توسط ماموران آگاهی این استان در جاده ترانزیت زنجان – قزوین، کشف شد.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، ارزش تقریبی این تعداد دام کشف و ضبط شده را که به سمت استان های مرزی کشور قاچاق می شد مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه راننده کامیون به عنوان متهم دستگیر و به منظور اعمال قانون، تحویل مراجع قضایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *