طاهری رئیس واحد ابهر عنوان کرد؛

افزایش ۲۱ درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر در مقایسه با سال99 افزایش 21 درصدی در جذب دانشجو داشته است .

به گزارش گروه علمی دانشگاهی پایگاه خبری صبح ابهر با دکتر طاهری سرپرست این واحد دانشگاهی گفت: جذب دانشجو در سال های اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر روند رو به رشدی داشته است، بطوری که در مهرماه ۱۴۰۰ در مقایسه با مهرماه ۱۳۹۹ با تلاش همکاران و برنامه ریزی مناسب جذب دانشجو افزایش ۲۱ درصدی داشته است.

وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در نیمسال دوم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ نیز با جذب مناسب دانشجو در مجموع افزایش قابل توجهی در جذب دانشجو نسبت به سال گذشته خواهیم داشت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر تنوع رشته های این واحد را مناسب دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر ۱۴۷ رشته دانشگاهی دارد که ازاین تعداد ۳۳ رشته در مقطع کاردانی ، ۴۹ رشته در مقطع کارشناسی ، ۵۷ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۸ رشته نیز در مقطع دکتری می باشد.

دکترسیاوش طاهری در خصوص زمان ثبت نام برای جاماندگان گفت: جاماندگان ازثبت نام طبق اعلام سازمان سنجش برای مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۱ می توانند از سوم تا ششم بهمن ماه ازطریق سامانه سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین ثبت نام در محل دانشگاه آزاد اسلامی درمقاطع کاردانی وکارشناسی نیز بهمن ماه شروع خواهد شد.